Pohár primátora města

1. ročník Poháru primátora města České Budějovice

Dne 5. 11. 2013 se smíšené družstvo žáků a žákyň ZŠ a ZUŠ Bezdrevská zúčastnilo turnaje ve florbalu v rámci 11. Ročníku Poháru primátora města České Budějovice. Ve florbalových zápasech se nám velmi dařilo. Ve čtvrtfinále jsme porazili družstvo ZŠ Nerudova 2 : 1, v semifinále družstvo ZŠ Pohůrecká 5 : 3, ve finále jsme bohužel podlehli favoritům celé soutěže ze ZŠ Grünwaldova. Ve finále jsme museli bohužel nastoupit bez Tomáše Hněvkovského, který se zranil po hrubém zákroku hráče ZŠ Pohůrecké a pro náš tým to bylo pro finále velké oslabení. Na turnaji jsme tak obsadili 2. místo a se ziskem stříbrných medailí jsme byli spokojeni. Zároveň jsme se také v celkovém hodnocení Poháru primátora města České Budějovice dostali na 3. místo, kde po třech uskutečněných soutěžích máme 17 bodů.

Naší školu na tomto turnaji reprezentovali tito žáci: Eliška Uhlířová (7.A), Eliška Dillingerová, Tereza Chovancová, Anna Kostohryzová (8.A), Karolína Růžičková (8.B), Kristýna Kothánková, Michaela Tůmová, Pavlína Benešová (9.A), Jakub Cízl, David Boháč, Tomáš Hněvkovský (9.A), Jakub Mareš, Dominik Franěk (9.B), Pavel Albert, Martin Matušečk, Václav Piskač, Filip Šimek (9.C).

školní zpravodaj / 11.lis 2013 Mgr. Marcela Neumannová

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 2.5.2024