Spaní ve škole 5.A

Přespávat ve škole je super. Všichni jsme si to moc užili. Doufám, že si to někdy zopakujeme, protože je to vážně velice dobrý zážitek.

Jako první byla bojovka. Po sídlišti byly rozmístěny kameny s číslem a každý tým musel najít všechny od svojí barvy podle mapy a být v cíli první. Bojovku připravila Lucka Svobodová.

Zelený tým měl smůlu, protože jeden jejich kamen někdo odnesl. Červený tým vyhrál. Všichni si vysloužili misku bonbónů.

K večeři byly vuřty a někteří si opekli i zeleninu. Když se setmělo, hráli jsme na babu a na schovku, zpívali jsme písničky s kytarou. Kluci na zahradě našli ježka, všichni jsme si ho zblízka prohlédli. Když se nachýlil čas, připravili jsme si spacáky, shlédli tři díly Pata a Mata, při kterých jsme se moc nasmáli, a usnuli jsme.

Ráno jsme si připravili snídaňový stůl, o ňaminky jsme se podělili. Paní kuchařky ze školní jídelny nám uvařil čaj.

Spaní ve škole je tisíckrát lepší než spaní u kamaráda.

školní zpravodaj / 19.kvě 2023 Lucka Svobodová z 5. A

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 18.4.2024