Cvičení v přírodě 3. tříd

III.B a III.C

Ve čtvrtek 14.9. jsme 1. hodinu trávili ve třídě, kde jsme si pouštěli krátké ukázky na téma ochrana zdraví a chování v mimořádných životních situacích. Poté jsme se vydali do přírody. Procházkou kolem řeky jsme došli do Českého Vrbného do vodáckého areálu. Cestou jsme dbali zásad bezpečnosti chodců, pozorovali rostliny, stromy a jejich plody. Na místě se děti posilnily svačinou. Využili jsme dětského hřiště, kde si děti užily spoustu pohybových aktivit a legrace. Počasí nám přálo, cvičení v přírodě se vydařilo.

III.A a III.D

Ve čtvrtek 19. 10. jsme cvičení v přírodě zahájili ve třídě povídáním si o ochraně zdraví. Řešili jsme, jak se chovat při mimořádných situacích. Ve druhé části jsme se vydali pěšky do města podél řeky Vltavy. V centru města jsme si s průvodcem prohlédli historickou radnici, prošli staré uličky a zastavili se u soutoku řek. Zde si na hřišti děti pohrály a při zpáteční cestě sbíraly děti listy pro výtvarné činnosti.

školní zpravodaj / 27.říj 2017 M. Haubeltová, H. Lounková, M. Kalošová, M. Fenclo

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 16.7.2024