Víkendový výlet u Lipna 5. A

V pátek 2. 6. se sešli žáci a žákyně 5. A s paní třídní učitelkou a paní učitelkou Klárou Dvořákovou na vlakovém nádraží. Všichni byli velmi natěšení, zvědaví a připravení na to, aby si společně strávený čas především užili. Najednou se celé to dlouhé plánování stalo skutečností...

Nasedli jsme do vlaku, který nás odvezl do Nové Pece. Odtud jsme se pěšky vydali do táborového střediska Jezero. Celé odpoledne bylo provázeno hezkým počasí a akčními soutěžemi. Ani náhlý déšť nám nezkazil dobou náladu, a tak jsme se zabavili hrami v klubovně. Sobota byla ve znamení dalších soutěžních her, ale především odpoledního výletu do Horní Plané. Zde jsme se převozem nechali dopravit přes Lipno a šestikilometrovou cestu do tábora si zpříjemnili povídáním. Večer nás už čekal ten nejzajímavější program, táborák s opékáním buřtů a zpěvem táborových písní. Když už na nebi zářil měsíc a hvězdy, vydaly se děti na stezku odvahy. Překonaly strach a získaly část pokladu, který se snaží získat v rámci celoroční hry. V neděli jsme se všichni ve zdraví vrátili do svých domovů. Výlet se všem líbil, poznali jsme se i jinak než jak se známe ze školních lavic a zároveň jsme se rozloučili, jelikož tento školní rok byl tím posledním na prvním stupni. Na tento víkend budeme všichni s radostí vzpomínat!

Chtěla bych velmi poděkovat p. uč. Kláře Dvořákové a panu Jiřímu Šebestianovi za veškerou pomoc a realizování našeho výletu! Děkuji!

školní zpravodaj / 12.čer 2017 Lucie Křenková

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 16.7.2024