Comenius - 2. rok projektu

Projektový kalendář pro školní rok 2006/2007 - projekt Comenius, téma - Psané a mluvené slovo ##Září 2006 - zaslat koordinující škole The Warriner School, the UK jména českých umělců z oblasti psaného a mluveného slova (spisovatel, básník, dramatik, herec, divadelní či filmový režisér, novinář apod.) - koordinující škola zašle zpět každé partnerské škole jména umělců z jiné země pro zpracování do projektu - uskutečnit schůzku pedagogů, kteří se účastní práce na projektu ##Říjen 2006 - uskutečnit schůzku žáků, kteří se účastní práce na projektu - ze zaslaných jmen umělců vybrat jednu osobnost - zahájit práci na prvním miniprojektu: vyhledávání dat a vlastní tvorba produktů ##Prosinec 2006 - ukončit práci na miniprojektu - uspořádat výstavu produktů - vytvořit prezentaci miniprojektu na mediích (CD, power point, DVD) - produkty uložit do "kufříku" pro partnerské školy ##Leden 2007 - účastnit se plánovací schůzky pro třetí projektový rok ve Švédsku - předat "kufříky" s produkty partnerským školám - předvést prezentaci miniprojektu naší školy - sdělit jméno vlastního umělce z oblasti psané a mluvené slovo pro hlavní projekt - po návratu na naši školu připravit prezentaci miniprojektů partnerských škol ##Únor 2007 - zahájit práci na hlavním projektu na vlastním umělci z oblasti psané a mluvené slovo - vytvořit dotazník pro zhodnocení práce na projektu ve druhém školním roce ##Květen 2007 - ukončit práci na hlavním projektu - uspořádat výstavu produktů - doplnit "kufříky" pro partnerské školy o konečné produkty hlavního projektu - připravit prezentaci hlavního projektu na médiích Mini - projekt pro období říjen - prosinec 2006 Naše škola obdržela od koordinátorské školy ve Velké Británii pro miniprojekt na téma Psané a mluvené slovo jméno švédské spisovatelky především dětských knížek: ##Astrid Lindgren Doporučena byla především její kniha Ronja Rovardotten (Ronja, dcera loupežníka), podle které byl natočen i film.

školní zpravodaj / 17.říj 2006 H. Mráčková

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 18.4.2024