Pohár rozhlasu 2013

Pravidelně se žáci 2. stupně účastní atletických závodů mezi školy v okresu Č. Budějovice a nejinak tomu bylo i letos. Soutěž probíhá v kategoriích: mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci a starší žákyně. Letošní počasí všem soutěžícím přálo a děti tak mohly změřit své síly v disciplínách lehké atletiky. Vzhledem k nedostatečným podmínkám pro atletickou přípravu na naší škole, musíme všechny žáky i žákyně za vzornou reprezentaci školy a předvedené výkony pochválit.V soutěži družstev se nejvíce dařilo našim starším žákům (viz. foto), kteří obsadili krásné ale nevděčné 4. místo. Největšího úspěchu dosáhl podle předpokladů žák naší školy David Kotek ze třídy 9.A, který zvítězil v běhu na 1500m, když z časem 4:28s porazil ostatní soupeře téměř o 30 vteřin.