Projděte si poznávací okruh okolo Vrbenských rybníků!

Paní učitelky z 1. stupně pro Vás připravily kvíz a to i s procházkou. Vydejte se na okruh okolo Vrbenských rybníků. Celá trasa i s označením míst, na kterých se nacházejí kvízové otázky, je naznačena na přiložené mapě. Cesta začíná u centra Arpida. Tam naleznete první stanoviště s počátečními pokyny. Poté pokračujte podle mapy. Na okruhu naleznete 24 zastavení. U každého se nachází 2 otázky (jednodušší a složitější) i s možnými odpověďmi. Vy si jednu z otázek vyberte a zaznamenejte si písmeno u správné odpovědi. Projděte celým okruhem a nakonec vám ze zapsaných písmen vyjde jedna zajímavost ze zvířecí říše. Sdělte tuto větu své paní učitelce. Pokud byste nějaké zastavení nemohli najít, ozvěte se, prosím, paní učitelce Křenkové (krenkova@zsvltava.cz), aby mohla okruh opravit.

Děkujeme, že naše putování nebudete ničit. Připravily jsme ho pro vás, naši žáci a žákyně. Zúčastnit se může ale kdokoliv!

školní zpravodaj / 5.kvě 2021 Tým učitelek z 1. stupně

Veřejný profil zadavatele | MŠMT | RVP | 29.3.2024